МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

ФІЛЬМІВ, ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІОПРОГРАМ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

"ЗОЛОТЕ КУРЧА - 2020"

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСНИХ РОБІТ XXIV МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ФІЛЬМІВ, ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІОПРОГРАМ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА "ЗОЛОТЕ КУРЧА - 2020"

АНІМАЦІЯ

Професіонали

КІНЕЦЬ ЕПОХИ БІДНОСТІ.
м. Харків. Студія анімації «SOVAanima»

За участь у фестивалі

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ
м. Харків. Студія анімації «SOVAanima»

Краща анімаційна робота

ЦАР ПЛАКСІЙ ТА ЛОСКОТОН.
ТОВ «Кей Анімейшен Студіо»

Краща режисерська робота

Студенти
ДОПОМОЖИ МЕШКАНЦЯМ ДОНБАСУ
Інститут екранних мистецтв КАРП.КАРОГО

Краща робота соціального направлення

FINGERMAN WITH SUBTITLES.
Campot Production Шоха Іван Ігоревіч Бореслав

За оригінальність ідеї

Аматори діти
КОСМОПЕНГІН У ОПЕРІ.
Luca Delaroche Австрія

За використання змішаних мультиплікайних технологій

КАЗКА ПРО ПОКЛИКАННЯ Мультстудія12+1
КАЗКА ПРО УКРАЇНУ Студія анімації «SOVAanima»
КОЛИСКОВА. Студія ФотоКрок Міська станція юних техніків м.Миколаїв

За оригінальну подачу кіноматеріалу

EXCHANGE. ОБМІН.
«Веселка TV»

Краща робота соціального направлення

ВИЙШЛИ МИ У ПОЛЕ.
МУЛЬТ СТУДІЯ КВА

Краща робота знята дітьми

КВІТИ НАШІ ДІТИ
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

Краща режисерська робота

ЧОВЕН.
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

Краща анімаційна робота з використанням піску

IT`S LIFE.
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

Краща робота від дитячого журі

НЕБО РІДНОГО КРАЮ
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

За участь у фестивалі

ОДЯГНЕНА ІСТОРІЯ.
Campot Production Шоха Іван Ігоревіч Бореслав

За оригінальність подачі

ЗНАЙОМІ КОМАХИ.
Юнацька анімаційна студія «Анімаліки»

Краща художня подача.

ФІЛЬМИ ІГРОВІ

Професіонали
ІВАНА КУПАЛА.
Fresh Prodauction Group

Краща операторська робота.

MAGAZINCHIK FullHD UKR.
Онуфрієв Олександр Леонідович

Краща режисерська робота.

Студенти
ШЛЯХ ДО УСПІХУ
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

Краща ідея

ШПІЛІ ВІЛІ
Campot Production Шоха Іван

Краща режисерська робота.

Операція ДУПА
Campot Production Шоха Іван

Краща операторська робота.

ВАРТОВИЙ ЧАСУ.
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

За участь у фестивалі

ПОКИ ПАДАЮТЬ ПЕЛЮСТКИ.
Campot Production Шоха Іван

Краща операторська робота.

БЕЗСОННЯ.
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

За участь у фестивалі

ВІДЕО АРТ ОЧИЩЕННЯ.
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

За участь у фестивалі

Аматори діти
ОБИДЕТЬ АНЮ МОЖЕТ КАЖДЫЙ
ООО “Маяк”, Кіношкола «Суперстар»

За оригiнальнicть iдеi фiльму.

ОТКРЫТЬ ЗВЕЗДУ.
ООО »Маяк», Кіношкола «Суперстар»

За участь у фестивалі

СТАРЫЕ СКАЗКИ НА НОВЫЙ ЛАД.
ООО»Маяк», Кіношкола «Суперстар»

За участь у фестивалі

ДОВІРЯЙ ПРОФЕСІОНАЛАМ.
Campot Production Шоха Іван

За участь у фестивалі

ЖАЙВОРЯТКО.
Аматорська віде остудія «Жайвір-фільм»

Краще технiчне виконання роботи.

НАДОВГО НАЗАВЖДИ.
Аматорська відеостудія «Жайвір-фільм»

За оригiнальнicть iдеi фiльму.

ТЕСТ НА УЯВУ.
Відеостудія «Energy-TV»

Краща робота від дитячого журі

МОЙ ГЕРОЙ ИТОГ.
Студія ТБ та кіно «В кадрі»

Краще технiчне виконання роботи.

ЧУДНАЯ.
Дружков Микола

За оригiнальнiсть подачi матерiалу.

ЧАШКА
Студія дитячого телебачення MOW Production

Краща операторська робота.

КОГСМОМ ЯМИ. куди полетіли космонавти
Campot Production Шоха Іван

Краща режисерська робота.

МОЄ ЖИТТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Професіонали
ЧИМ Я ЗАЙМАЮСЬ НА КАРАНТИНІ.
«SOVAnima» студія анімації Харків

Краще технiчне виконання роботи.

Студенти
ВЕТО
Дитяча студія TVФОКС Краматорськ.

За участь у фестивалі

НЕ РЕАЛЬНІСТЬ.
Телевізійна студія «Наш Світ»

Краще технiчне виконання роботи.

Аматори діти
ПОДРУГА.
ООО »Маяк», Кіношкола «Суперстар»

За оригiнальнicть iдеi фiльму.

ВНИМАНИЕ ПАПА.
ООО »Маяк», Кіношкола «Суперстар»

Краща гумористична роль

MY GUARANTINE
KEIRA 13 YEARS MARIUPOL UKRAINE.
Студія ТБ та кіно «В кадрі»

Краще технiчне виконання роботи.

MY GUARANTINE LIFE
SOFI MARIUPOL
Студія ТБ та кіно «В кадрі»

За участь у фестивалі

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ ( КОРОТКИ МЕТР)
Професіонали
Я НЕ З НЕБА.
Яремчук Марія

Краща операторська робота.

ПОЛІСЬКА СІЧ БУЛЬБИ БОРОВЦЯ.
Майборода В’ячеслав

Кращий документальний фільм

ДУМКА ПРО ЖИТТЯ. ЛЮБОМИР ГУЗАР.
Бігун В’ячеслав

За участь у фестивалі

Аматори діти
ЕСКИЗ К ПОРТРЕТУ.
З першого дубля

Кращий документальний фільм

ЖАЙВОРЯТКО
Аматорська відеостудія «Жайвір-фільм»

Краща операторська робота.

НАДОВГО.
Аматорська відеостудія «Жайвір-фільм»

За оригiнальнicть iдеi фiльму.

КАРАНТИН.
Кружок З першого дубля Теплодар

За оригiнальнicть iдеi фiльму.

ТЕЛЕРПОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

Професіонали
ПЕРША ПРИГОДА ЮСТИНА. Бігун В’ячеслав
FATALIST. Бігун В’ячеслав

Краща операторська робота.

ТІНІ ІВАНА ЧЕНДЕЯ.
Бігун В’ячеслав

Краща телепрограма

МНОГАЯ ЛІТА. СТОЙКО.
Бігун В’ячеслав

Краща телепрограма

НОВОРІЧНИЙ САЛАТ
Городинська Марина

За участь у фестивалі

Студенти
БУЛІНГ.
Студія дитячого телебачення MOW Production

Краща телепрограма

Аматори
МИ В ЄФІРІ. ВИПУСК 1.
Дитяча студія «Веселка TV»

Краща телепрограма

КІНО і ТИ МІЙ ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ.
Телевізійна студія «Наш Світ»

Цікава подача

ПРО ЩО МИ МРІЄМО.
Телевізійна студія «Наш Світ» Погожа Діана

Краща режисерська робота.

КРИЛАТИМ ГРУНТУ НЕ ТРЕБА. 
Студія ФотоКрок Міська станція юних техніків м.Миколаїв

Краща операторська робота.

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ:

ВІЛЕН НОВАК

Голова Журі

академік,
народний артист України,
кінорежисер

ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА

Член Журі

народна артистка України та Росії,
лауреатка державної премії
ім. Т.Г. Шевченко

ДМИТРО МУХАРСЬКИЙ

ЧЛЕН ЖУРІ

професор,
народний артист України,
режисер

В'ЯЧЕСЛАВ МАЙБОРОДА

Член Журі

завідувач відділом “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво” Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, режисер, оператор, член НСКінУ

ОЛЬГА НОВІКОВА

Член Журі

Директор МКФ “Кіно і ТИ”, керівник Маріупольської кінокомісії, керівник Студії ТБ та кіно “В кадрі”

ДИМИТР ДИМИТРОВ

ЧЛЕН ЖУРІ

професор,
член Євразійської академії мистецтв,
режисер (Болгарія)

КОСТИЛЕВА ВАЛЕНТИНА

Член Журі

доцент НТКУ ім. Карпенка Карого,
режисер

ВІЛОРІЙ ПАЩЕНКО

Член Журі

заслужений артист України, режисер, виконавець ролі в к/ф “В бій йдуть одні старики”

ОЛЕНА ДИМИТРОВА

ЧЛЕН ЖУРІ

директор міжнародного теле- кінофестивалю “Славянська приказка” (Болгарія)

ІВАН ГОТРА

Член Журі

співголова громади Українців в Тюрингії (Німеччина)

ВАСИЛЬ ВІТЕНКО

Член Журі

голова громади Українців в Тюрингії (Німеччина)

Конкурсні роботи
представлені також на
Фестивалі-конкурсі екранних мистецтв
“Пілігрім”.

Переможці V Фестивалю екранних мистецтв «ПІЛІГРИМ»

Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка
Фестиваль-конкурс екранних мистецтв «ПІЛІГРИМ»
24 грудня 2020 року
Переможці V Фестивалю екранних мистецтв «ПІЛІГРИМ»:
ЕКРАННІ ТВОРИ
Гран-прі – «Магазинчик». Авт.: Олександр Онуфрієв
НОМІНАЦІЯ «ПРОФЕСІОНАЛИ»
1 місце – «Житомир – головна сцена мого життя». Авт.: Олена Савосіна
2 місце – «Івана Купала». Авт.: Ангеліна Турська
3 місце – «Тіні Івана Чендея». Авт.: В’ячеслав Бігун
НОМІНАЦІЯ «СТУДЕНТИ»
1 місце – «Шпілі вілі». Авт.: Іван Шоха
2 місце – «Вишивка – твій генетичний код». Авт.: Анастасія Довбуш
3 місце – «Легенда житомирського футболу». Авт.: Олександр Карпачов
3 місце – «Електрогефест». Авт.: Анна Рогаль
НОМІНАЦІЯ «АМАТОРИ»
1 місце – «Чугайстер». Авт.: Сергій Качмар
2 місце – «Дорожнiй роман». Авт.: Єлагiн Олександр
3 місце – «Космоями». Авт.: Іван Шоха
АНІМАЦІЙНІ ТВОРИ
Гран-прі – «Місто Лева». Анім.: Степан Коваль
НОМІНАЦІЯ «ПРОФЕСІОНАЛИ»
1 місце – за серію анімаційних фільмів «Моя країна – Україна». ТОВ «НОВАТОРФІЛЬМ»
2 місце – «Цар Плаксій і Лоскотон». Анім.: Андріан Сахалтуєв
НОМІНАЦІЯ «СТУДЕНТИ»
1 місце – «#Бетонні джунглі», «Невгамовні». Анім.: Святослав Гуцуляк
2 місце – «Весняний дощик», «Кіт-рибалка». Анім.: Олексій Лимарчук
3 місце – «Балерина Осінь», «В країні снів». Анім.: Ірина Перебейнос
НОМІНАЦІЯ «АМАТОРИ»
1 місце – «Герої нашого часу», «Кінець епохи бідності». Анім.: Вадим Болдурат
2 місце – «Обмін». Дитяча студія «Веселка» (м. Харків)
3 місце – «Вийшли ми у поле». Анім.: Сергій Ларіонов
ФОТОКОНКУРС
НОМІНАЦІЯ «ПРОФЕСІОНАЛИ»
1 місце – Дмитро Савченко
2 місце – Анна Голтвянська
3 місце – Тарас Орешніков
НОМІНАЦІЯ «СТУДЕНТИ»
1 місце – Нікіта Дроздовський
2 місце – Олександр Карпачов
3 місце – Діана Бондар
3 місце – Оксана Кушнірук
НОМІНАЦІЯ «АМАТОРИ»
1 місце – Юлія Локтікова
2 місце – Анна Волкова
3 місце – Максим Вознюк

ОРГАНІЗАТОР ФЕСТИВАЛЮ:

ВАЛЕНТИН МИСЛИВИЙ

ДИРЕКТОР ТА ОРГАНІЗАТОР ФЕСТИВАЛЮ

ГОЛОВА ФЕСТИВАЛЮ, ПРОДЮСЕР, РЕЖИСЕР, ПОСТАНОВНИК-ТРЮКІВ, АКТОР, КАСКАДЕР

ДИРЕКТОР ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛЮ:

ВОЛОДИМИР КОНДРАТЕВИЧ

ДИРЕКТОР ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛЮ

ГОЛОВА СТ “УКРАЇНСЬКА ДИРЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ КОНЦЕРТНО-ГАСТРОЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ФЕСТИВАЛІВ”, ПРОДЮСЕР, ПРОФЕСІЙНИЙ ОРГАНІЗАТОР ПРОЕКТІВ

ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ: